Binnenland

Prins Carlos bestormd door media

Prins Carlos de Bourbon de Parme, de oudste broer van prinses Margarita, is vanmorgen in Utrecht bestormd door de media. De prins arriveerde bij het Paushuize, waar hij de opening zou verrichten van het Expertisecentrum Latijns-Amerika.

6 March 2003 14:27Gewijzigd op 14 November 2020 00:11Leestijd 1 minuut

De prins zet zich vaker in voor dat continent. Hij is voorzitter van het Spaans-Portugese-Latijns-Amerikaanse Instituut, dat de van oorsprong Spaanse cultuur wil uitdragen.

De prins kreeg zelfs vragen in het Spaans toegeroepen, maar liet merken geen zin te hebben ook maar ergens antwoord op te geven. Carlos zal later op de ochtend een toespraak houden over het onderwerp van de opening.

In het Paushuize trouwden op 6 juli 2000 prins Bernhard jr. en Annette Sekrève. Carlos was toen ook van de partij. Zijn zus Margarita was er ook met Edwin de Roy van Zuydewijn, om wie de familie nu in een grote rel is verwikkeld.

Vond je dit artikel nuttig?

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer