Kerk & religieGereformeerde Gemeenten

Zitting curatorium GG afgesloten; drie studenten toegelaten

Het curatorium van de Theologische School van de Gereformeerde Gemeenten (GG) heeft woensdagmiddag twee studenten toegelaten tot de predikantenopleiding. Het betreft T. Hakvoort uit Guinee en K.K. de Wit uit Tholen.

Redactie kerk
21 May 2025 18:27Gewijzigd op 22 May 2025 09:50Leestijd 2 minuten
De Theologische School van de Gereformeerde Gemeenten aan de Boezemsingel in Rotterdam. beeld RD, Anton Dommerholt
De Theologische School van de Gereformeerde Gemeenten aan de Boezemsingel in Rotterdam. beeld RD, Anton Dommerholt

Hakvoort (41) is evangelist voor Zending Gereformeerde Gemeenten. In 2017 werd hij met zijn gezin vanuit de gg te Scherpenzeel uitgezonden naar Boké in Guinee. Hij en zijn vrouw hebben vier kinderen. Voordat hij evangelist werd, was hij werkzaam bij een IT-bedrijf. Hakvoort is in principe toegelaten voor het predikantschap binnen het geheel van de GG.

De Wit (43) is getrouwd en heeft vijf kinderen. Hij is werkzaam als docent wiskunde aan de CSG Prins Maurits te Middelharnis en ouderling in de gg te Tholen.

Maandag werd P.C. Kok (49) uit Waddinxveen toegelaten. Dinsdag liet het curatorium geen studenten toe. Daarmee komt het totaal op drie toegelaten studenten.

De Theologische School telt momenteel elf studenten, verdeeld over vier leerjaren. Docenten zijn ds. G. Clements, ds. J.M.D. de Heer, ds. B. Labee, ds. A. Schot en ds. D. de Wit. Met ingang van het nieuwe cursusjaar zal ds. Schot ds. Clements opvolgen als rector. Laatstgenoemde neemt dan afscheid van de school.

Vond je dit artikel nuttig?

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer