EconomieOvername

Broekhuis breidt fietsendivisie verder uit en neemt Jansen 2wielers in Barneveld over

Het bedrijf Broekhuis –met het hoofdkantoor in Putten– neemt per 1 juni Jansen 2wielers in Barneveld over.

Redactie economie
20 May 2025 10:26Leestijd 1 minuut
Broekhuis neemt Jansen 2wielers in Barneveld over. beeld Jansen 2wielers
Broekhuis neemt Jansen 2wielers in Barneveld over. beeld Jansen 2wielers

Broekhuis verkoopt in meer dan negentig vestigingen auto’s, bedrijfswagens, fietsen en campers. Het bedrijf is sinds 2022 actief in de fietsenbranche en heeft al meer fietsenzaken overgenomen, in onder andere Cuijk, Bilthoven en Barendrecht. Nu komen daar de twee vestigingen van de fietsspeciaalzaak in Barneveld bij. Broekhuis streeft naar een landelijk dekkend netwerk van fietsenwinkels.

Jansen 2wielers is gestart in 2008. Eric Jansen nam toen de fietsenwinkel van zijn voormalige werkgever over. Het bedrijf groeide als kool. In 2019 werd de zaak uitgeroepen tot Tweewielerwinkel van het Jaar voor Nederland en België.

In 2023 werd een tweede vestiging in Barneveld geopend, in een voormalige supermarkt. Daar richt Jansen zich op stadsfietsen en occasions, terwijl de hoofdvestiging zich specialiseert in e-bikes en fungeert als servicecenter.

Eric Jansen blijft betrokken bij de bedrijfsvoering van de beide winkels in Barneveld.

Vond je dit artikel nuttig?
Meer over
Fietsen

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer