Buitenland

Gewonden door nachtelijke aanval op Kyiv

De Oekraïense autoriteiten melden dat zeker elf mensen, onder wie twee kinderen, gewond zijn geraakt door een nachtelijke droneaanval op hoofdstad Kyiv. In woongebouwen brak brand uit nadat restanten van neergehaalde drones daar waren neergekomen, meldt een militaire bestuurder op sociale media.

5 May 2025 00:33Leestijd 1 minuut

De hulpdiensten melden dat ook auto’s in brand zijn gevlogen en dat tientallen brandweerlieden zijn ingezet voor bluswerkzaamheden. Getuigen in de stad vertelden dat ze explosies hoorden. Het ging mogelijk om de luchtafweer die in actie kwam. Ook op andere plaatsen in het land wordt melding gemaakt van Russische aanvallen met onbemande vliegtuigjes.

De strijdkrachten melden dat Rusland bij nachtelijke aanvallen zeker 165 drones heeft ingezet, waarvan er veel zijn neergehaald. Rusland heeft zelf nog niet gereageerd.

Vond je dit artikel nuttig?

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer