Binnenland

Weer aanhouding fatale schietpartij Rotterdam

ROTTERDAM (ANP). De politie heeft een 23-jarige man aangehouden die mogelijk iets te maken heeft met een dodelijke schietpartij afgelopen juni in Rotterdam. Hij is bij toeval aangehouden toen de politie bij een verkeerscontrole op een gestolen auto stuitte. De man is een kennis van de afgelopen zomer doodgeschoten 27-jarige man.

10 November 2015 19:39Gewijzigd op 15 November 2020 23:14

Bij de schietpartij in de Essenburgstraat is veel geschoten en waarschijnlijk over en weer. De politie vermoedt dat het gaat om een ruzie in de drugswereld. In de nabijgelegen Essenburgsingel werden door duikers al drie wapens opgevist.

Eerder werden al twee andere mannen aangehouden, zij waren gewond geraakt. Een van hen, een 41-jarige man, zit nog steeds vast. De 23-jarige verdachte is vorige week al aangehouden, maar in verband het met onderzoek maakte de politie dat pas dinsdag bekend.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer