Zoekactie in haven Den Helder ten einde, geen anderen in water
Brandweerduikers hebben hun zoekactie in het havengebied van Den Helder beëindigd. Ze hebben niemand meer gevonden. Eerder op de middag was iemand buiten bewustzijn uit het water gehaald ter hoogte van de Burgemeester Visserbrug in de Noord-Hollandse stad.
Omdat niet zeker was of alleen die persoon in het water was beland, werd de zoekactie opgestart. Politiemensen deden intussen onderzoek. „De politie heeft bevestigd dat de persoon alleen in het water terecht is gekomen”, liet de veiligheidsregio daarna weten.
Om het slachtoffer te helpen, was een traumahelikopter ter plaatse gekomen. De arts die daarin zat, ging met de ambulance mee naar het ziekenhuis. Waardoor de persoon in het water was gevallen, is nog onbekend.