Binnenland

Enorme knal en schade door plofkraak Utrecht

Door een plofkraak in Utrecht is vrijdagochtend vroeg een „chaos” ontstaan. Er is een hoop schade. In de omgeving was een enorme knal te horen, waar mensen wakker van schrokken, meldt een politiewoordvoerder. Een verdachte is in de omgeving aangehouden.

ANP
20 September 2019 07:32Gewijzigd op 16 November 2020 17:00Leestijd 1 minuut

De plofkraak vond rond 05.50 uur plaats op een betaalautomaat aan de Seinedreef bij winkelcentrum Overvecht. In de omgeving zijn verschillende ruiten gesneuveld. Ook is schade ontstaan aan het pand.

Gealarmeerde agenten zagen in de omgeving twee scooters rijden, die er bij het zien van de politie vandoor gingen. Op de Lipsosdreef lukte het de agenten een van de scooters tot stoppen te dwingen. De verdachte achterop de scooter werd meteen aangehouden. De bestuurder wist er echter opnieuw vandoor te gaan.

De tweede vluchtscooter werd later elders in de wijk aangetroffen. De recherche is inmiddels ook begonnen met het bekijken van camerabeelden.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer