Binnenland

Politie zoekt op water naar vermiste Ichelle uit Oostburg

De politie in Zeeland zoekt in het buitengebied van de gemeente Sluis naar de vermiste Ichelle van de Velde (29) uit Oostburg. Uit het onderzoek is deze locatie naar voren gekomen als mogelijke plek waar het slachtoffer zou kunnen liggen.

ANP
16 February 2021 13:19Leestijd 1 minuut

„We zijn met specialistische onderdelen van de politie aan het zoeken. Er is een duikteam en er zijn politiehonden ingezet”, aldus een politiewoordvoerder. De zoektocht is dinsdagochtend begonnen en duurt waarschijnlijk nog de rest van de dag.

Vorige week dinsdag werd een 44-jarige vrouw aangehouden die wordt verdacht van het doden van Van de Velde. De vrouw werd door politie en justitie aanvankelijk verdacht van vrijheidsberoving. De aanklacht is nu verzwaard naar moord. De vrouw uit Aardenburg is de enige verdachte in de zaak.

De 29-jarige Van de Velde is sinds 15 december vermist. Zij is volgens de politie een bekende van de verdachte. De verdachte heeft een winkel in de Burgemeester Erasmusstraat in Oostburg, in dezelfde straat bevindt zich het naaiatelier van Van de Velde.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer