Binnenland

Voor vijfde keer brand bij boer in Werkhoven

Boer Gert Snitselaar in Werkhoven is opnieuw geteisterd door brand. In de nacht van vrijdag op zaterdag brak brand uit in zijn woonhuis. Het is de vijfde keer in twee maanden dat er brand is op het boerenbedrijf aan de Hollendewagenweg.

ANP
1 December 2018 08:05Gewijzigd op 16 November 2020 14:45Leestijd 1 minuut
Een eerdere brand bij boer Snitselaar in Werkhoven. beeld ANP
Een eerdere brand bij boer Snitselaar in Werkhoven. beeld ANP

In verband met die eerdere branden rukte de brandweer groot uit met drie voertuigen. Het vuur kon snel worden geblust. De eerdere branden waren in schuren en in alle gevallen gaat de politie uit van brandstichting. Of dat ook nu zo is, is niet bekend. Bij een van de branden kwamen vijftig koeien en een waakhond om.

Volgens een woordvoerder van de brandweer begon het vuur dit keer in de woonkamer, waar het bankstel in brand stond. Snitselaar wist met zijn honden tijdig het huis te verlaten.

De boer zei eerder dat de brandstichtingen mogelijk te maken hebben met zijn seksuele geaardheid of een zakelijk geschil.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer