Buitenland

A6 naar Almere weekend dicht

Omdat de A6 bij Muiderberg dit weekend een nieuwe asfaltlaag krijgt, verwacht Rijkswaterstaat daar behoorlijke verkeershinder. Automobilisten moeten rekenen op minstens een halfuur extra reistijd. Het werk moet maandag om 05.00 uur klaar zijn.

ANP
12 November 2016 07:57Gewijzigd op 16 November 2020 08:27Leestijd 1 minuut
Minister van Infrastructuur en Milieu Melanie Schultz van Haegen in 2013 nadat zij het startsein gaf voor de verbreding van de A1/A6 Diemen. beeld ANP
Minister van Infrastructuur en Milieu Melanie Schultz van Haegen in 2013 nadat zij het startsein gaf voor de verbreding van de A1/A6 Diemen. beeld ANP

De A6 is in de richting Almere/Lelystad afgesloten, van knooppunt Muiderberg tot de afrit bij Almere Haven. Verkeer kan gebruik maken van drie verschillende omleidingen.

De VID verwacht files op de A1 voor Muiderberg en Eemnes en op de A27/N305.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer