Binnenland

Inwoners Fortmond weer met de pont

OLST-WIJHE (ANP) – De ongeveer 100 inwoners van het buurtschap Fortmond in de gemeente Olst-Wijhe moeten vanaf donderdagmiddag weer met de pont over de IJssel. De gemeente sluit de verbindingsweg naar het buurtschap af in verband met de hoge waterstand in de rivier en zet tegelijkertijd het veer in.

27 December 2012 12:49Gewijzigd op 15 November 2020 01:01Leestijd 1 minuut

Fortmonders zijn volgens de gemeente tijdens de kerstdagen gewaarschuwd voor de hoogwatermaatregel, zodat zij hun auto tijdig aan de Olster kant van de weg konden parkeren.

Het veer vaart de hele dag heen en weer. Bij mistig weer of bij harde wind gaat de pont uit de vaart. De tijdelijke veerpont blijft in gebruik tot het water weer is gezakt, wat naar verwachting na het weekeinde het geval zal zijn.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer