Binnenland

Militaire bonden beginnen met acties

DEN HAAG (ANP) – De militaire vakbonden AFMP, ACOM, VBM/NOV en BBTV beginnen met acties nu het ultimatum dat zij aan Defensie hadden gesteld, woensdag is afgelopen. Zij wilden dat het departement serieus zou ingaan op ongeveer tien eisen over de lonen en andere arbeidsvoorwaarden. Dat is niet gebeurd.

24 November 2010 18:53Gewijzigd op 14 November 2020 12:38Leestijd 1 minuut

Vorige week liep een overleg daarover al stuk en sinds die tijd is er niets meer gebeurd, aldus ACOM-voorzitter Jan Kleian. De ACOM gaat samen met de AFMP een actiecentrum opzetten waar ze acties gaan bedenken en uitvoeren. Militairen mogen niet staken maar kunnen wel andere dingen doen, zoals stiptheidsacties houden.

De VBM/NOV en BBTV hebben inmiddels een brief opgesteld die hun leden van internet kunnen ophalen, aanvullen en mailen naar Defensie. Ze haken daarmee aan bij de oproep van minister Hans Hillen (Defensie) om mee te denken in deze tijd van bezuinigingen.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer