Binnenland

Aanhouding bij overval op bank Huizen

Op een bank aan de De Ruyterstraat in Huizen werd donderdagmiddag een gewapende overval gepleegd. Een persoon is aangehouden.

Regioredactie
11 February 2010 18:27Gewijzigd op 14 November 2020 09:51Leestijd 2 minuten

Drie mannen kwamen rond half 3 de bank binnen. Een bleef bij de deur staan en de andere twee bedreigden met een op een vuurwapen gelijkend voorwerp de bankmedewerkers en eisten geld. Toen hieraan niet kon worden voldaan, kozen zij het hazenpad. De overvallers vluchtten weg in een auto.Deze auto, eerder gestolen uit Blaricum, werd op de Van Limburg van Stirumlaan in Naarden teruggevonden. Een bijzonder opsporingsambtenaar (BOA) van de gemeente wist een persoon aan te houden en droeg deze over aan de politie. Het gaat om een 25-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats.

De twee andere daders zijn na een zoekactie met ondersteuning van een helikopter niet meer aangetroffen. Ook werd een sms-alert verstuurd aan de inwoners van Naarden die zijn aangesloten op het sms-systeem. Er waren meerdere medewerkers en een aantal klanten in de bank ten tijde van de overval. Er raakte niemand gewond. Een nader onderzoek wordt ingesteld.

Signalementen:
Man van rond de 30 jaar oud en ongeveer 1.80/1.90 meter lang met zwart haar tot op de schouders. Hij had een dun postuur en een ongeschoren gezicht. De andere man had een Slavisch uiterlijk en was rond de 20-25 jaar oud. Hij droeg een zwarte jas.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer