Binnenland

Gebroken neus opgelopen in ruzie

Bij een ruzie tussen twee groepen liep een man zondagochtend 24 mei een gebroken neus op.

Regioredactie
25 May 2009 16:01Gewijzigd op 14 November 2020 07:59Leestijd 1 minuut

Twee groepjes die waren wezen stappen liepen rond half 5 elkaar op de IJsselvere tegen het lijf. Door de meesten was er enige alcohol genuttigd. Er werd kennelijk zonder een aanleiding over en weer gescholden. Dat leidde er toe dat een 51-jarige man uit Oudewater een 18-jarige Haastrechtse een duw of klap in haar gezicht gaf.

Een vriend van haar, een 21-jarige jongeman uit Oudewater, viel daarop de 51-jarige man aan. Een getuige, een 44-jarige man uit Den Haag, wilde de laatste twee uit elkaar halen, maar kreeg vervolgens zelf klappen van de 21-jarige jongeman. Daarbij liep de Hagenaar een gebroken neus op.

De politie kwam ter plaatse en hield de 21-jarige verdachte aan. De Hagenaar deed aangifte van mishandeling. De verdachte is naar het politiebureau overgebracht en tegen hem is proces-verbaal opgemaakt.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer