Politiek

Pas volgende week besluit over huurplan Blok

DEN HAAG (ANP) – De Tweede Kamer besluit pas volgende week over de huurverhogingen die minister Stef Blok (Wonen) heeft voorgesteld. De Kamer begon donderdag aan het debat, maar besloot omwille van de zorgvuldigheid tot een aantal dagen uitstel.

7 February 2013 19:26Gewijzigd op 15 November 2020 01:49Leestijd 1 minuut

Dat uitstel werd eerder door de coalitiepartijen VVD en PvdA steeds tegengehouden, omdat met de regels over de huurprijzen haast moet worden gemaakt. De afspraken moeten voor 1 maart ook door de Eerste Kamer zijn behandeld. Volgens Blok wordt het nu krap, maar is het nog wel mogelijk om de deadline te halen.

Overigens geeft het uitstel ook meer tijd aan het kabinet om met het CDA te overleggen. De christendemocraten dreigen niet in te stemmen met de plannen over de woningmarkt. Het CDA is nodig in de Eerste Kamer, omdat de coalitie daar geen meerderheid heeft.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer