Landal moet na brand in Domburg 250 reserveringen annuleren
Door de grote brand donderdagochtend in het wellnessgedeelte van een gebouw op vakantiepark Roompot Hof Domburg, moet eigenaar Landal 250 reserveringen annuleren. Het zwembad, de bowling, en gas, warm water, elektriciteit en riool zijn op het park niet beschikbaar. Daarom annuleert Landal tot en met zondag alle verblijven.
Mensen die op dit moment op het park zijn, worden verzocht te vertrekken. Een woordvoerder zegt dat ze naar een ander park van Landal kunnen verplaatsen, het geld van de resterende dagen wordt automatisch teruggestort. Campinggasten bij het park in Domburg mogen blijven als zij akkoord zijn met koud douchen.
Landal is „enorm geschrokken door de brand”, maar blij dat er geen gewonden zijn gevallen en de hulpdiensten snel ter plaatse waren. „De komende dagen inventariseren we wat we snel weer in werking kunnen krijgen”, aldus de woordvoerder.
