Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    „We kletsen soms de hele avond”

    „We gingen steeds meer met elkaar doen”, vertelt Josefien Verschuure (14) uit Kruiningen. Samen met Carola Driesse (14), Roselien Jansen (13) en Rianne Jansen (13) vormt ze een „cluppie”, zoals Josefien dat noemt. Op zaterdag hebben de meiden altijd een gezellige kletsavond.

    Wie? „Carola, Roselien en Rianne zijn mijn beste vriendinnen. We kennen elkaar al van de basisschool. Ons clubje was toen wel wat groter, met een stuk of acht. Maar dat werden er steeds minder, totdat we met z’n vieren overbleven.”

    V.l.n.r.: Carola, Roselien, Rianne en Josefien.

    V.l.n.r.: Carola, Roselien, Rianne en Josefien.

    Positief? „Zo ongeveer alles is positief! Tegen elkaar kunnen we alles zeggen en we hebben bijna nooit ruzie. We hebben veel lol over allerlei dingen en we doen veel samen. Bijvoorbeeld winkelen en elkaar helpen met de kledingkeuze. We hebben wel een beetje dezelfde smaak. Soms gaan we ook sieraden kijken of naar de drogisterij.”

    Negatief? „Straks, als Roselien en ik naar het vwo in Goes gaan, zitten we niet meer bij elkaar. Ik zal ze erg missen. Gelukkig kunnen we af en toe wel bij elkaar komen. Bijvoorbeeld op de zaterdagavonden, maar ook op catechisatie en in de vakantie. Ik hoop dat dit niet zal veranderen!”

    Hoe hebben jullie deze band gekregen? „Dat is zo gegroeid. We kennen elkaar al vanaf de basisschool. Toen gingen we steeds vaker met elkaar om en we merkten dat we elkaar veel konden vertellen. Er zijn mensen die alles doorvertellen zodat de hele school het weet, maar dat deden wij niet. In ons groepje ben je veilig.”

    Wat doen jullie samen? „We zijn zaterdagavond meestal bij elkaar. Dan kletsen soms wel de hele avond. Ook lezen we wel eens samen, bijvoorbeeld het magazine Vorsten. Op de basisschool spaarden we die al. Er staan mooie foto’s in en die vinden we leuk om te bekijken. We gaan ook wel eens skeeleren. Dan rijden we naar de dijk waar we over zee uitkijken en gaan daar een tijdje zitten kletsen. Het is lekker om buiten te zijn. Je hebt daar de ruimte. Daarom zitten we er best vaak.”

    Samen vormen ze een „cluppie.”

    Samen vormen ze een „cluppie.”

    Leukste herinnering? „De keer dat we met z’n vieren een rommelmarkt organiseerden voor onze maatschappelijke stage. Dat deden we op het erf van de opa en oma van Rianne. In ons dorp deelden we flyers uit en we hingen papieren op in de basisschool. Al het geld dat we verdienden, ging naar een goed doel. Het was heel gezellig, want je doet met elkaar iets voor een ander. Daar heb je zelf ook plezier van.”

    Wat willen jullie graag nog samen doen? „Niet echt iets bijzonders. Ik wil nog wel een keer met mijn vriendinnen naar de Wegwijsbeurs. Het lijkt me erg leuk om die gezelligheid samen met de anderen te beleven.”

    Reacties (50)

    «  1  2  3  4 
    peet
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:82

     

    Esziee
    stagiair schreef op dinsdag 23 juni 2009 - 13:48

    wij hebbe ok zown leuk groepje! echt vriendinne heet dat!!


    jaah k ok egt vet is dat

    we kunne ut hil goed vinde dus jaaaaahh

     VAkanTie... RelaX!!!
    KLasjUH Hou Van julLIe
    sgoorsteentjuhh
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:169

    'We kletsen soms de hele avond'

     

    das nix vergeleken met ons.. wij praten de hele avond + de nacht erbij!!!

    Willemijn
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:448

    leuk!

     www.zondervaderleven.web-log.nl
    powergirl
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:83

     

    --Linda--
    correspondent schreef op dinsdag 23 juni 2009 - 21:01

     

    powergirl
    stagiair schreef op dinsdag 23 juni 2009 - 19:02

    haay joos en de rest

    ik besloot om toch mn preek maar niet meer te gaan schrijven

    jullie staan er leuk op, en ik sta aan roos dr kant...

    voor degenen die hier niets van begrijpen:

    dit gaat om iets persoonlijks....

    -xxx- liesje


     

    soory maar iets persoonlijks doe je niet door te reageren op yord...

    beetje irritant!

    sorry hoor lindaatje,
     

    ik zal het egt nooit meer doen hoor!!!

    powergirl
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:83

     

    jajaja
    bezorger schreef op dinsdag 23 juni 2009 - 21:13

    ja zeke..!!!!

    ik heb trouwns un groepj van 3 op zatrdg avnd. is echt super!!! 

    misspower
    stagiair schreef op dinsdag 23 juni 2009 - 17:09

     

    jajaja
    bezorger schreef op dinsdag 23 juni 2009 - 16:46

    leuk joh!! wist ik niet!

    groetjes, Janneke

     


    nu wel dan ej


     


     zijn wij dat jan?? an, jan en lies?

    «  1  2  3  4