Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Hoe denk jij over Wilders?

     

    Wilders; een belangrijk politicus of een man met foute opvattingen? Yord wil graag weten hoe jij over Wilders en zijn Partij voor de Vrijheid denkt. Neem twee minuutjes de tijd om de vragenlijst in te vullen.

    PVV-leider Wilders.

    PVV-leider Wilders.


    Vind jij ook dat de boerka verboden moet worden? En hoe denk je over de bouw van een moskee? Op welke partij zou je stemmen als er geen christelijke partijen waren? Een paar vragen uit het onderzoek van het Reformatorisch Dagblad over de opvattingen van reformatorische jongeren rond de PVV.

    Wat vind jij van de opvattingen van Wilders? Vul de acht vragen in bij het Yord-onderzoek.

    Reacties (63)

    anoniemer
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:471

    hallo,

    ik vind dit geeb goed plan.

    je moet intypen welke kerk je ben enz.

    nou, ik bedoel dit niet boos.

    maar o=ik mag ook wel eens zeggen als ik ergens niet mee eens ben toch?

    groetjs mij

    p.s. voor de rest vin ik yord zo:

     everyoneweb.com/christelijkforum
    vlekje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:40

    nee joh CDA!
    kalasnikov
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:3

    Wilders: prima vent weet goed wat hij zegt. is teminste lekker fel want niemand durft daar wat te zeggen in die 2ekamer. de SGP zegt ook niks tegen moslims echt zwak. maar ja:

    1.SGP         

    2.PVV                                                                                

    kalasnikov
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:3

    wilders: Eindelijk iemand die is wat durft te zeggen tegen moslims!!!!!!!! het lijkt wel of iedereen bang is voor die moslims
    -Tom-
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:260

    Ik ben erg benieuwd naar de resultaten  Die krijgen we toch wel te zien?

    > http://tweak.to/tom <

     ---> Bezoek http://oudnieuws.web-log.nl! <---
    theet
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:212

    giechelmeid12
    redacteur schreef op woensdag 21 november 2007 - 16:37

    SGP


    is waar or nichie
     lekkr vakantie
    Sik
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:5

    1 . SGP

    2. S

    herman1
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:154

    Wilders durft veel te zeggen, en weet goed wat de mensen in Nederland vinden. gaan we dit echter naast de Bijbel leggen dan is het helaas . voor mij blijft vaststaan: SGP  en geen Pvv.
    krukje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:5

    sorry hoor, maar waarom arme wilders

    hij geeft tenminste wel zijn mening

     marleen meijer
    nanda14
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:411

    ik sluit me bij jou aan! CU
     school is leuk!!
    kbenhet
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:19

    christenunie is beter oor

     

     

     

    dordtenaar
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:83

    kaatjuh
    bezorger schreef op woensdag 21 november 2007 - 18:34

     Op grond van de bijbel kloppen veel dingen niet wat Wilders zeg. Maar als je zelf in een ander land ben wil je toch ook je geloog uiten?!?! Waarom zouden de Turken en Marokanen dat niet mogen?


    Wilders vind het op zich niet z'n probleem dat iemand z'n geloof uit, maar het probleem is de inhoud van dat geloof. De haatzaaiende teksten in de Koran zijn een reglrechte bedreiging voor de vrede in Nederland. Daarom moeten we ons weren tegen een moslimtsunami en de Koran verbieden, als dat mogenlijk is!!!

    Daarom vind ik het gewoon super dat er een partij is die zich tegen de gevaarlijke islam verzet! Wilders moet volhouden en doorzetten!

    herman1
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:154

    Maarten-Versteeg
    bezorger schreef op woensdag 21 november 2007 - 19:10

    zijn er dan echt geen mensen die mij steunen? over 2 jaar ben ik 18, dan krijgt GW, dé blonde man van nederland, MIJN stem

    khoop voor jou dat pvv dan nog bestaat.
    Jantine
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:332

    Ik ben absoluut niet bang voor moslims ofzo. Het merendeel in mijn klas is moslim, dus zou ik voor iedereen bang moeten zijn. Niet echt handig. Het zijn gewone mensen net als jij en ik, alleen hebben ze een ander geloof (dat nooit goed te keuren is)

    Okee, wilders is fel, dat is waar! Maar die dingen die hij zegt, zijn niet haalbaar! Dat vind ik slecht van een politicus. Je kan wel van alles gillen, maar gillen heeft geen resultaat! Alleen dat je iedereen tegen krijgt. Of mensen die op je stemmen, omdat ze ook zo tegen moslims zijn (vaak zonder geldige reden)

    We kunnen wel alle moskeen weghalen, en de koran verbieden. Wat is het volgende? Alle kerken verdwijnen, en de bijbel verbieden?

     

    moedertje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:9

    Ik blijf bij de SGP! Geert Wilders heeft in sommige dingen wel gelijk. Ik denk dat hij gewoon wil aangeven dat nederlanders sommige dingen spuugzat zijn (we willen de nederland van vroeger terug hebben!)
    «  1  2  3  4  5  »