Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Internet biedt Saudische vrouwen kansen

    RIYAD - Ze mogen niet autorijden, moeten zich op straat van top tot teen bedekken en hebben nauwelijks toegang tot de arbeidsmarkt. Saudische vrouwen zoeken daarom steeds vaker hun toevlucht tot internet. Om voorzichtig te ruiken aan de vrijheid, of simpelweg hun mening te geven.

    „Gisteren heb ik een tentamen gemaakt. Het was goed te doen. Op weg naar huis gleed mijn sluier een beetje weg, zodat een stukje van mijn haar zichtbaar was. Een man van de religieuze politie rende direct op mij en mijn neef, die me begeleidde, af en begon tegen me te schreeuwen. Ik maakte de islam en het koninkrijk te schande. Het was maar goed dat hij de cd met Amerikaanse muziek die ik in mijn tas had, niet heeft ontdekt.”

    Klik hier voor het hele artikel.

    Reacties (1)

    bastiaan de haan
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:1

    ik vin da tog een beetje te zwaar hor dat soort dinge als vrouwe heb net zovel regt als de manne staat in de bijbel dus kvin et wel een beetje te gek maar bij hun is da natuurlijk wel wa andes met hun geloof mar dan vink nog da da eigenlijk niet normaal is