Baby in de VS krijgt eigen tv-zender
NEW YORK - In de Verenigde Staten is donderdag een tv-zender van start gegaan die zich uitsluitend richt op baby’s.
De Amerikaanse Academie van Kinderartsen heeft kritiek op de zender. Volgens de kinderartsen is het veel belangrijker dat kinderen van die leeftijd leren praten en spelen met andere kinderen dan dat ze voor de televisie zitten.
Woordvoerster Rechter wuift de kritiek op de zender weg. „Het is een feit dat baby’s al televisie kijken. Daarom is deze zender zo belangrijk. Wat wij willen bieden is volledig veilige, advertentievrije en gepaste inhoud.”
Uit een onderzoek blijkt dat 68 procent van de Amerikaanse kinderen onder de twee jaar dagelijks naar de televisie of video’s kijkt. Ruim een kwart heeft een televisie in de slaapkamer.
Er zijn nog geen reacties geplaatst.