Ex-vriend laat meisje aan boom gebonden achter
MILL (ANP) - Een 17-jarig meisje uit Wanroij is maandagavond door haar 21-jarige ex-vriend in Ravenstein aan een boom gebonden en vervolgens achtergelaten.
De jongen, afkomstig uit Grave, had het meisje kort daarvoor in Mill in zijn auto getrokken en ontvoerd. Hij is dinsdagavond aangehouden. Een woordvoerder van de politie heeft dit woensdag gemeld.
Hoe lang de ontvoering heeft geduurd en hoe lang het meisje vastgebonden heeft gestaan, is volgens de zegsman van de politie nog niet duidelijk. Ze zag kans zichzelf te bevrijden. De verdachte is ingesloten.
Reacties (4)
merrie bezorger | woensdag 24 augustus 2005 - 15:00 | |
aantal posts:14 | Triest, vooral als je eerst met zo'n goser verkering hebt gehad. Lekker aardig zeg. |
M bezorger | woensdag 24 augustus 2005 - 15:24 | |
aantal posts:34 | tsja hoor!!wat is da voor een actie!!dat is echt asosiaal, umme ......, jij gaat dit niet bij mij doen or:D |
Willianne bezorger | donderdag 25 augustus 2005 - 21:50 | |
aantal posts:44 | Egt sneu! |