Examens leerlingen ongeldig na fout school
ALKMAAR (ANP) – De examens Nederlands van acht vmbo–leerlingen van het Petrus Canisius College aan de Vondelstraat in Alkmaar zijn ongeldig verklaard. De deelnemers hebben ruim tien minuten langer aan het examen gewerkt dan was toegestaan, maakte de middelbare school maandag bekend.
Volgens de onderwijsinspectie is ongelijkheid ontstaan tussen de acht leerlingen en andere kandidaten en moeten de betrokken leerlingen het examen overdoen. Hoe het kon gebeuren, is volgens een woordvoerder niet duidelijk. „Waarschijnlijk is het examen later begonnen, waardoor ze ook langer mochten doorwerken. Daarbij is een fout gemaakt en kregen de leerlingen tien minuten tijd te veel".
Reacties (5)
rooooooooooooooooooooooooozj bezorger | maandag 13 juni 2005 - 15:12 | |
aantal posts:9 | tssssss echt vet lomp!! wat boeit dat nou!! maja!! tis toch flut... ik blij dak ni oef te exameren!! bye!! |
girl bezorger | dinsdag 14 juni 2005 - 18:34 | |
aantal posts:8 | wa maak da nou uit????? wel stom dat ze over 10 minuten gaan lopen zeuren |
Kees Post bezorger | woensdag 15 juni 2005 - 21:07 | |
aantal posts:1 | Superflauw is dit!!! Voor tien min. een examen overdoen? Misselijk!!! |