Servië krijgt nog vier dagen De NAVO heeft toestemming gegeven voor militaire acties tegen Servische doelen. Maar de Joegoslavische president Milosevic krijgt nog vier dagen de tijd om die aanvallen te voorkomen.
Artsen moeten donorregister inzien De Nederlandse artsen krijgen een brief waarin staat dat ze het donorregister moeten raadplegen als zij een patiënt hebben die geschikt is voor orgaandonatie.
Cao-lonen gaan gemiddeld met 3,2 procent omhoog De cao-lonen stijgen dit jaar met naar schatting gemiddeld 3,2 procent. Uitschieter is de gepremieerde en gesubsidieerde sector onder andere gezondheidszorg en welzijnswerk. De werknemers zien daar hun uurloon stijgen met 3,7 procent.
Ziekenhuizen vol door wachtlijst andere instellingen De lange wachtlijsten voor verzorgings- en verpleegtehuizen zorgen ervoor dat mensen in ziekenhuizen terechtkomen terwijl ze daar eigenlijk niet thuishoren.
Opnieuw lekkage in tramtunnel Den Haag Tijdens de bouwwerkzaam- heden aan de tramtunnel in de Haagse binnenstad is gisteren opnieuw een lekkage ontstaan die grondverzakkingen tot gevolg had.