Een nieuw kabinet Dijken Jangtsekiang bezwijken
Langs de rivier de Jangtsekiang in China hebben zich de eerste dijkdoorbraken voorgedaan. De overstromingen die daarop volgden hadden „een groot verlies aan levens en bezittingen” tot gevolg.
Politie arresteert insluipers campers
De politie heeft afgelopen dagen tijdens extra controles op parkeer- en rustplaatsen langs de autosnelwegen vijf mensen gearresteerd die worden verdacht van insluiping in campers.
Politiebond vreest „waanzinnige” situatie tijdens EK voetbal
Tijdens het Europees kampioenschap voetbal in 2000 is de politiebezetting buiten de vier steden waar het toernooi wordt gehouden te vergelijken met de sterkte die gewoonlijk op zondag geldt. „Dat is een waanzinnige situatie”, vindt Van Duijn van de Nederlandse Politie Bond.
Scooters voorlopig nog
zonder kentekenbewijs

Het kentekenbewijs voor scooters kan niet op 1 januari 1999 worden ingevoerd wegens organisatorische problemen. Een kenteken moet het aantal diefstallen terugdringen.
Arbeidsinspectie spoort
meer illegalen op

Door de inzet van meer inspecteurs vond de arbeidsinspectie vorig jaar bij 1180 bedrijven illegalen aan het werk. Dat is het dubbele aantal van dat in 1995. Dit blijkt uit het jaarverslag van de dienst.
Alle rechten voorbehouden © 1998. Uitgave Reformatorisch Dagblad BV.