Extremistische groeperingen uit buitenland vormen grootste risico Wellicht hardere aanpak porno
Demissionair minister Sorgdrager wil zo nodig meer menskracht inzetten in de strijd tegen kinderpornografie. Tegelijk wijst zij erop dat de kwestie reeds prioriteit heeft voor politie en Justitie.
Obuchi wordt premier van Japan
Obuchi, de Japanse minister van buitenlandse zaken, wordt premier. Het leiderschap van de grootste regeringspartij geeft vrijwel automatisch recht op het premierschap.
Woerden wint opnieuw
zaak tegen voorganger

Voorganger Van Beugen van evangeliegemeente De Weg in Gouda moet een stuk van zijn tuin in Woerden ontruimen. Doet hij dat niet, dan mag de gemeente Woerden dat zelf uitvoeren.
Krachtpatserij in Cambodja
op dag voor verkiezingen

In een demonstratie van zijn politieke macht heeft de Cambodjaanse leider Hun Sen gisteren een konvooi vrachtwagens met duizenden aanhangers door de hoofdstad Phnom Penh laten trekken.
Alle rechten voorbehouden © 1998. Uitgave Reformatorisch Dagblad BV.