Kerkelijk Leven 28 juni 1999

Ds. Van het Goor
neemt afscheid
van Stolwijk

Van onze kerkredactie
STOLWIJK – Ds. J. van het Goor heeft gisteren afscheid genomen van wijk II van de hervormde gemeente Stolwijk. Hij vertrekt naar Rijssen.

Ds. Van het Goor nam afscheid met de woorden uit Filippenzen 1:3: „Ik dank mijn God, zo dikwijls als ik uwer gedenk.” De preek had als thema ”Gode zij dank, Hij begint en voleindigt.”

De scheidende predikant zei dat hij in Stolwijk heeft ervaren dat de Heere met de kerkenraad en de gemeente was. „Ook was er zorg. Zorg om de lauwheid, om het ongeloof, om de onbekeerlijkheid. Maar in het luisteren naar de Bijbel kwam de Heere met Zijn volle zegen van het Evangelie en Hij gaat door tot de dag van de Heere Jezus Christus.”

De vertrekkende predikant werd toegesproken door ds. C. C. Hoogstraten namens de centrale kerkenraad, ds. H. Liefting sprak namens classis en ring en ouderling M. J. van der Heide namens de wijkkerkenraad.