Binnenland

Enkele treinen rijden weer van en naar Schiphol

Er rijden aan het begin van de avond weer enkele treinen van en naar Schiphol nadat de bovenleiding daar zondagmiddag stuk was gegaan. De sprinter tussen Amsterdam Centraal en Hoofddorp, die via Schiphol gaat, kan weer mondjesmaat rijden, meldt de NS. Eerder reed er helemaal niets van, naar en via de luchthaven.

ANP
6 January 2025 00:31

Het advies aan reizigers blijft om indien mogelijk met alternatief vervoer te reizen. ProRail werkt aan herstel van de bovenleiding. De problemen duren waarschijnlijk tot zeker 02.00 uur maandagochtend.

De eerste treinen die weer reden in de richting van Amsterdam zaten afgeladen vol, ziet een ANP-fotograaf ter plekke. Ook bij de taxistandplaats staat een lange rij. Verder lijkt de drukte redelijk mee te vallen.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer